Panoramata | Tvorba webových stránek | Corporate identity | Loga | Obalový design | Společenské akce | Lepená reklama | Dárkové předměty

MARF

Kariéra

Volné pracovní pozice

Programátor/kodér – vhodné i pro talentované absolventy

Reklamní agentura MARF hledá vhodného kandidáta na pozici programátora webových aplikací. Nabízíme práci v příjemném prostředí se zajímavými lidmi z oboru, pestré projekty a prostor pro vlastní uplatnění a další rozvoj.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • tvorba webových stránek, e-shopů, redakčních systémů
  • vhodné i pro talentované absolventy

POŽADUJEME:

  • SŠ, VŠ vzdělání, nejlépe v IT
  • znalost HTML5 + CSS a typografie na webu
  • znalost PHP
  • znalost MySQL (je výhodou)
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědný přístup
  • analytické myšlení
  • týmového ducha

NABÍZÍME:

  • perspektivní zaměstnání
  • pevnou mzdu + prémie
  • práci na pestrých projektech se zajímavými lidmi z oboru
  • zaměstnanecké benefity – zaplatíme vám např. školení, konference

Máte-li o pracovní pozici zájem zašlete na e-mail prace@marf.cz životopis spolu s krátkým motivačním dopisem a do předmětu uveďte „Programátor/ko­dér“.

Grafik/grafička

Místo výkonu práce: Ostrava

Jste kreativní a tvořiví? Máte estetické cítění a rádi vymýšlíte nové věci? Pak jste to možná právě Vy, koho hledáme.

Nabízíme práci grafika v prostředí přátelského kolektivu. Dáme Vám prostor, kde můžete uplatnit své kvality, fantazii a dále rozvíjet své schopnosti a dovednosti.

Náplň práce:

  • tvorba a příprava nejen grafických návrhů internetových stránek a e-shopů, log, firemní identity, tiskovin, obalového designu aj.

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ nejlépe v oboru grafika, design
  • praxe v oboru (responzivního) webdesignu výhodou
  • znalost grafických programů na profesionální úrovni: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, nebo Corel Draw
  • výtvarné cítění
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • odpovědnost za odvedenou práci / ochota učit se
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • stálý pracovní poměr
  • zaměstnanecké benefity

Máte-li o pozici zájem a splňujete-li výše uvedené požadavky, zašlete na e-mailovou adresu prace@marf.cz životopis spolu s ukázkami prací a krátkým motivačním dopisem.

Vzděláváme zaměstnance Operační program Zaměstnanost