Děláme, co umíme a umíme, co nás baví!

Marfťani vědí, že práce je zábava. Staneš se Marfťanem i ty?

Front-end / PHP developer

Reklamní agentura MARF již 20 let pomáhá svým klientům s prezentací a komunikací. Nároky klientů se mění a my chceme být vždy napřed! Vytváříme responzivní webové stránky a e-shopy se špičkovým grafickým designem na míru. Možné to je jen díky spolupráci mezi odděleními IT, marketingu a grafiky, kteří pracují na společném cíli.

Aktuálně hledáme vhodného kolegu na pozici Front-end / PHP developer – vhodné i pro talentované absolventy. Nabízíme práci v příjemném prostředí se zajímavými lidmi z oboru, pestré projekty a prostor pro vlastní uplatnění a další rozvoj.

Co bude náplní práce?

Vytvářet funkční, kvalitní webové stránky a e-shopy pro nové klienty z různých oborů. Udržovat a přinášet nové funkce stávajícím klientům.

jak probíhá spolupráce s námi?

Co požadujeme?

Co nabízíme?

Jak to u nás chodí?

Marketingový tým na základě analýzy klíčových slov a analýzy trhu připraví myšlenkovou mapu webových stránek, která je šitá klientovi na míru. Grafický tým podle myšlenkové mapy připraví grafický drátěný model, aby tým IT měl představu rozvržených prvků na webu. IT oddělení se následně stará o programování, aplikaci funkčních prvků a správného chodu webových stránek nebo e-shopu.

Poslat životopis

Přidej se k nám

Chceš-li pracovat v atraktivním prostředí, skvělém kolektivu, rozvíjet své schopnosti a realizovat se, pošli nám svůj životopis spolu s krátkým motivačním dopisem skrze kontaktní formulář.

Zaujala Vás tato pozice?
Napište nám

Chráněno reCAPTCHA, platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.