Stále pracujeme! Omezili jsme osobní kontakt, ale ne služby!
Vzhledem k současné situaci na poli koronavirové nákazy a souvisejícím nařízením jsme zavedli nezbytná hygienická opatření pro ochranu Vašeho, ale i našeho zdraví. Kdo u nás může, pracuje z domu, my ostatní jsme schůzky a jednání plynule převedli na elektronickou a video formu. Jsme stále v plné síle. Naši Marfťani jsou i nadále připraveni Vám pomoci s realizaci Vašeho projektu.

Neváhejte nás proto kdykoliv dále kontaktovat!
Podnikejte dnes, ne zítra! Více informací…

SE-MO Data s.r.o.

Společnost SE-MO Data se dlouhodobě zaměřuje na vývoj a přípravu aplikací k zajištění kvalitního a především efektivního informačního zázemí pro své klienty. Důležitou součástí realizovaných řešení je sdílení a transfer informací prostřednictvím internetu (popř. intranetu a extranetu). Pevným základem aplikací jsou pak moderní databáze, jejichž struktura je navrhována na základě podrobné analýzy potřeb zákazníků. Společnost SE-MO Data se v posledních letech podílela na vývoji celé řady informačních řešení na bázi internetových aplikací. Přesto, že hlavní činností naší společnosti je programování aplikací na zakázku, existují i aktivity mimo hlavní činnost naší společnosti s mimořádným dopadem na dění v regionu. Těmito aktivitami chceme přijímat svůj díl odpovědnosti za rozvoj regionu v němž působíme. Příkladem je naše členství v Česko-polské obchodní komoře a Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje. Na podzim 2007 splnila naše společnost náročné požadavky na systém managementu jakosti a získala certifikát dle ISO 9001:2000. Certifikát platí pro oblast Software a poradenství v oblasti softwaru.


Vybrané reference


Chcete taky „něco takového“? Kontaktujte nás!

Zaujaly vás naše práce? Dokážete si je představit i pro svůj projekt? Dejte nám o tom vědět. Spojíme se s vámi a pomůžeme vašemu projektu vyrůst.
Vzděláváme zaměstnance Operační program Zaměstnanost

Facebook profil MARF LinkedIn profil MARF Instagram profil MARF Twitter profil MARF YouTube profil MARF