Stále pracujeme! Omezili jsme osobní kontakt, ale ne služby!
Vzhledem k současné situaci na poli koronavirové nákazy a souvisejícím nařízením jsme zavedli nezbytná hygienická opatření pro ochranu Vašeho, ale i našeho zdraví. Kdo u nás může, pracuje z domu, my ostatní jsme schůzky a jednání plynule převedli na elektronickou a video formu. Jsme stále v plné síle. Naši Marfťani jsou i nadále připraveni Vám pomoci s realizaci Vašeho projektu.

Neváhejte nás proto kdykoliv dále kontaktovat!
Podnikejte dnes, ne zítra! Více informací…

Mateřská škola Havířov-Město Lípová 15

Moderně zařízená mateřská škola v Havířově. O děti se stará zkušený a kvalifikovaný pedagogický personál, pedagogický asistent a podle potřeby i chůvy. MŠ nabízí rodičům nadstandardní služby pro děti 2 – 6 leté s propracovaným výchovně-vzdělávacím programem, věnují se dětem nadaným i dětem vyžadujícím speciální přístup a individuální péči. To vše probíhá v kvalitně vybavených třídách a účelně zařízených zahradách, které slouží i ke společným akcím s rodiči. Děti mají možnost zapojit se do spousty aktivit a kroužků.


Vybrané reference

Webové stránky MŠ Lípová

Sekce: Tvorba webových stránek … »»

www.ms-lipova-capka.cz
Chcete taky „něco takového“? Kontaktujte nás!

Zaujaly vás naše práce? Dokážete si je představit i pro svůj projekt? Dejte nám o tom vědět. Spojíme se s vámi a pomůžeme vašemu projektu vyrůst.
Vzděláváme zaměstnance Operační program Zaměstnanost

Facebook profil MARF LinkedIn profil MARF Instagram profil MARF Twitter profil MARF YouTube profil MARF