Děláme, co umíme a umíme, co nás baví!

Jsi fachman mezi kodéry? Dokaž nám to a předveď se!

 

kodér/ka na externí spolupráci

 

Jak všichni víme, tak doba je zlá a nebude se v nejbližší době zlepšovat. Navíc, přiživování se na kamarádovém Netflix účtu už taky končí, a společnice, chlast a chlebíčky taktéž drahnou. Tím pádem máme ideální příležitost přivýdělku pro externí kodéry, jelikož máme toho opravdu dost na realizaci… Nicméně, z toho důvodu, že náš pracovní trh je takový, jaký je, tak je nám opravdu jedno, jestli žiješ někde na konci světa, nemáš rád lidi, chodíš se koupat jednou týdně a spíš přitulený k body pillow s postavou z Anime.

Hlavně z tebe musí padat... 

Taky nehledáme spolupráci na jednu noc, ale jak už z podstaty externisty vyplývá, ani manželství do konce života. Říkejme tomu dlouhodobé kamarádství s výhodami, které dokážeme ocenit. 

A co bys měl umět? 

Pokud si na spolupráci plácnem, tak se můžeš těšit nejen na tvorbu jednoduchých webů, ale i e-shopů a komplexních webových prezentací, které vytváříme v rámci firemní identity. 

 

Podívej se na ukázky naší práce

 

Pokud si říkáš, že to zvládneš lépe, tak jsi náš člověk a pokračuj ve čtení!

Abychom se dozvěděli něco o tobě,

tak uvítáme životopis (radši bez fotky) s pár slovy o tom, jaké máš požadavky, a to ze stránky finanční i pracovní. Taktéž bychom potřebovali vědět, jak jsi na tom s volnou kapacitou a kdy se nám můžeš věnovat. Nezbytnou součástí našeho výběrka je i tvé portfolio/reference a náš vstupní test, který musíš splnit na jedničku (ne tu Kalouskovu, pro „pamětníky“). 

 

Pokud toto čteš, tak mí nadřízení mají smysl pro humor jak cyp (jsme firma z Ostravska) a naše marketingové oddělení má stále stejný počet zaměstnanců.

Zaujala Vás tato pozice?
Napište nám

Chráněno reCAPTCHA, platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.