Jsme stále v plné síle! Naši Marfťani jsou i nadále připraveni Vám pomoci s realizaci Vašeho projektu.
Podnikejte dnes, ne zítra! Více informací…

Sponzorujeme

Michal Kulštejn

Michal Kulštejn, náš „kůň“, kterého podporujeme od samotného začátku, a který nás svou praxí dnes a denně přesvědčuje, že to byla dobrá volba.

Michal Kulštejn – špičkový osobní trenér


„Čím déle působím jako osobní trenér, tím více si uvědomuji trenérskou zodpovědnost, kterou do jisté míry mám. A to zodpovědnost za zdraví svých klientů: ta je pro mě prioritou číslo jedna! Jedním z nejdůležitějších předpokladů dobře odvedené práce je znalost lidského těla (pohybů obecně). Můžeme nejen dokonaleji pomoci, ale hlavně zbytečně neublížit. Neustálé vzdělávání je proto něčím, co je pro mne naprostou samozřejmostí.“

Michal Kulštejn – sportovec


„Výborným doplňkem k mé profesi trenéra je zároveň má aktivní kariéra sportovce v kategorii Men's Physique. Nové informace získané při mém dalším studiu na FTVS KU v Praze mohu naprosto dokonale využít. Všechny je aplikuji nejprve na sebe sama, a až poté využívám v práci se svými klienty. Dnes má praxe čítá opravdovou různorodost: jsem často v pozici lektora trenérské školy, autorem několika článků, a v neposlední řadě, aktuálně, autorem knihy Sacharidové vlny, strategie cyklování sacharidů pro úspěšné odbourávání tuků!“

Forma sponzoringu: realizace a starost o facebookový profil, realizace internetových stránek
Domovská stránka: http://www.michal-kulstejn.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/MichalKulstejnPhysique

 

Rainbow Run

Rainbow Run je pětikilometrový běh plný zábavy a radosti určený pro všechny lidi se srdcem na pravém místě, kteří milují život a umí si ho užívat plnými doušky. Nejde o vítězství, ale o zábavu a radost ze života, protože vítězem je každý, kdo s námi běží. Poběž s námi i ty a nech se zasypat od hlavy až k patě všemi barvami duhy.

Domovská stránka: http://www.rainbowrun.cz/

 

ONKO-Naděje, Sdružení onkologických pacientů

ONKO-Naděje, SOP Karviná je nezávislým občanským sdružením s plnou právní subjektivitou, které sdružuje na základě dobrovolného členství občany s onkologickým onemocněním.

Posláním sdružení je:

  • a) pomoc při překonávání těžké životní situace, vzniklé nádorovým onemocněním, strachu z budoucnosti, strachu z osamělosti
  • b) podpora rekondice a psychosociální rehabilitace onkologických pacientů
  • c) šíření osvěty akcemi podporující prevenci onemocnění
  • d) věnování pozornosti kvalitě života léčených a vyléčených onkologických pacientů
  • e) pořádání informačních a vzdělávacích aktivit

Forma sponzoringu: finanční dar
Domovská stránka: http://www.onko-karvina.estranky.cz/

 

Michal Mička

Ve vzpírání byl v juniorské reprezentaci, tři profi zápasy v MMA. Momentálně trenér crossfitness, což je silový a kondiční cvičební program navržený tak, aby pomohl každému získat všeobecnou fyzickou zdatnost a připravit se na jakoukoliv fyzickou výzvu. Kromě toho "brouzdá" ještě ve vzpírání a sem tam zavítá na ligu či republiku.

Forma sponzoringu: realizace internetových stránek
Domovská stránka: http://www.michal-micka.cz/

 

ONKO pomoc Karviná

Cílem této společnosti je zaměstnávat zdravotně znevýhodněné osoby v Karviné a okolí. Společnost se přihlašuje k hlavním principům sociálního podnikání – sociální prospěch, ekonomický prospěch, environmentální a místní prospěch a k dodržování kritérií sociálního podniku.

Je tu šance uplatnit dobré nápady, realizovat zajímavé projekty, které pomohou využít zanedbané objekty, zkrášlí město nebo zdevastované místo těžbou uhlí, poskytne vítanou službu. Nejdůležitější je možnost dalšího zaměstnávání lidí znevýhodněných i zdravých.

Forma sponzoringu: finanční dar
Domovská stránka: http://www.onkopomockarvina.cz/

 

SBŠ Ostrava

SBŠ Ostrava je organizace zabývající se výchovou mladých a talentovaných děvčat z celé Ostravy. V současné době má 19 družstev od žen až po předpřípravky a při­pra­vuje otevření 5 nových přípravek. O všechna družstva se starají zkušení a kvalifikovaní trenéři s dlouholetými zkušenostmi. Po 40 letech se podařilo do Ostravy vrátit ženskou extraligu basketbalu.

Forma sponzoringu: realizace internetových stránek
Domovská stránka: http://www.sbsostrava.cz/

 

Symbioza

Kapela Symbioza byla založena v roce 1973 v Sidonii. Vliv světové a naší rockové hudby byl ukazatelem pro další vývoj skupiny. Po zkušenostech s převzatým repertoárem dává kapela přednost vlastní tvorbě. Důkazem toho jsou dvě desky – Přesýpací hodiny (2003) a Sidonie (2008).

Vedle autorských textů má Symbioza v repertoáru také zhudebněnou poezii (Josef Šimon, Jiří Žáček, Josef Kainar, Lawrence Ferlinghetti, Tony Harrison…).

Forma sponzoringu: realizace internetových stránek
Domovská stránka: http://www.symbioza-band.cz

 

HC RT Torax Poruba, o.s.

Tradiční ostravský hokejový klub HC RT Torax Poruba, o.s. od svého založení ve 30. letech minulého století prošel etapou, během které sice několikrát změnil svůj název (od SK Poruba, přes Sokol Poruba a HC Sareza Ostrava až po dnešní označení), především na ní ale zaznamenal několik významných úspěchů. V roce 1995 postoupil z krajského přeboru do II. ligy a v roce 2004 dokonce do ligy I. HC RT Torax Poruba, o. s. zaměřuje svou činnost zejména na práci s dětmi školního věku, v nichž rozvíjí jejich hokejový potenciál. Na výbornou průpravu poukazuje to, že se členové žákovských mužstev 3.–8. tříd účastní nejvyšších soutěží pořádaných Moravskoslezským hokejovým svazem a také to, že se všechna žákovská mužstva pravidelně umisťují na předních místech průběžných tabulek.

Forma sponzoringu: finanční dar
Domovská stránka: http://www.hcvokdporuba.cz

 

UNITED COLOURS tour 2010

UNITED COLOURS tour 2010 je graffiti festival s mezinárodní účastí, který byl v tomto roce specifický v tom, že neproběhl jen v Havířově, jak tomu bylo v předchozích 2 letech, ale zavítal také do Ostravy a Bohumína. V Ostravě proběhl v červenci a v Bohumíně v srpnu.

Součástí festivalu United colours byla historicky první výstava s tématikou graffiti a street-art v havířovské galerii spirála. Návštěvníci vidělinejen plátna a obrazy, ale podívali se také do zákulisí graffiti subkultury, prostřednictvím fotografií. Svým rozsahem byl projekt United colours tour 2010 největším graffiti meetingem na území ČR v daném roce.

Forma sponzoringu: finanční dar
Domovská stránka: http://www.myspace.com/united_colours

 

10. Ostravský aerobik maratón

10. jubilejní ročník se konal pod záštitou náměstka primátora Mgr. Lubomíra Pospíšila a poprvé byl pořádán neziskovou organizací GARRIGUE. V sobotu 13. 3. 2010 se v příjemném prostředí Sportovního centra Dubina zúčastnilo akce přes 220 účastníků, nejvíce v jeho historii! Výborní prezentéři Lukáš Kolek, Zuzka Švíková, Pavlína Jančová, Iva Mojžíšková a Lucka Čadanová roztančili a rozzářili svými krásnými tanečními choreografiemi a uměním všechny cvičící (vlnili se někdy i diváci)! Všichni společně vytvořili v hale úžasnou, slovy nepopsatelnou, atmosféru, tančili a užívali si naplno nádherné lekce.

Forma sponzoringu: finanční dar
Domovská stránka: http://www.aerobikmaraton.cz

 

David Bryknar, český rekordman

V davu lidí přehlédnutelný obyčejný muž, který svými kousky dokazuje, že neuznává žádné hranice. Veškeré cíle kterých dosáhl jsou pouze „STARTEM“ a motivací k novým cílům. Některé jeho kousky se příčí lidskému rozumu a začínají odporovat fyzikálním veličinám. Při hovoru s ním si řeknete „je to rozumný člověk“, avšak při některých jeho kouscích prohlásíte „šílenec a blázen první kategorie“. Ač se o něm hovoří jako o kaskadéru, on sám se cítí pouze rekordmanem.

Forma sponzoringu: vytvoření internetové prezentace s uživatelskou administrací
Domovská stránka: http://www.bryknar.cz

 

Ski areál Mosty u Jablunkova

Ski areál Mosty u Jablunkova je unikátní areál v České republice se zaměřením na celoroční volnočasové aktivity. Bohatá nabídka služeb letní sezony je ojedinělá jak svou rozmanitostí tak cenami. Byť má středisko ve svém názvu slovo „Ski“, nabídka letních aktivit již zimu převyšuje.

Forma sponzoringu: finanční dar
Domovská stránka: http://www.skimosty.cz

 

Klub Stonožka Ostrava, o.s.

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí je občanské sdružení působící po celé ČR, které prostřednictvím svých klubů sdružuje rodiny a odborníky pečující o děti se zdravotními problémy, jejich přátele a další lidi, kteří jsou ochotni zlepšit život zdravotně postižených dětí a jejich rodin.

V rámci sociálních služeb Integračního centra pak nabízí sociálně-terapeutické dílny a sociálně-aktivizační služby.

Uživateli jsou osoby s postižením, mentálním, fyzickým i kombinovaným, ve věku od 16 do 64 let, kteří nejsou schopni dalšího vzdělávání ani umístitelní na trhu práce.

Forma sponzoringu: vytvoření jednotného grafického stylu
Domovská stránka: http://www.stonozkaostrava.cz

 

Heiden

HEIDEN přicházejí se čtvrtou deskou od roku 2003, nazvanou Obsidian. Po dvou pagan metalových deskách, progresivní Era 2 a úspěšném split s Trollech, Heiden prezentují nejtemnější a nejkompaktnější dílo ve své diskografii. Živelná směsice Black / Doom a Rocku odhaluje melancholickou a dekadentní náladu i celkovou negativitu ve veršovaných textech. Vše bylo nahráno v legendárním studiu SHAARK, který nakopává Obsidian na maximum.

Forma sponzoringu: finanční dar
Domovská stránka: http://heidenhorde.com

 

Safari

Freestyle jamy na ulici, tím to všechno začalo. V roce 2002 zakládají Deoer, Mans, Lazy-O, Phormel a Cecoň crew Snadná iniciativa. Pořádáme první open mic party, kde si poprvé brousíme své skills naživo. Bez větších ambicí a cílů zkoušíme nahrávat první tracky, postupem času partu opouští Cecoň, přidává se Neas, Fatal a Dj Lowa se kterým se Deoer a Lazy-O znají z působení v METANCITY BREAKERS. Přichází první myšlenky na nahrání ofiko placky, snaha vyústí v roce 2006 demem První fáze. I přes špatný zvuk a textovou jednoduchost demo plní účel, dostáváme se do podvědomí lidí a hrajeme koncerty po Moravě a Slezku. Na přelomu let 2007–2008 vydává slezký Guru Khomator kompilaci Silezja Unja, na kterou jsme společně nahráli track Ffitiarmy, který se těší velké oblibě u posluchačú. Dj Lowa je v jednom kole, navíc hraje koncerty s Headdym, tudíž jeho místo zaujímá Dj Necroz a Partia mění název na Safari. Přichází listopad 2008 a s ním debutové LP s názvem FREONRAP!

Forma sponzoringu: fyzická realizace bookletu
Domovská stránka: http://www.myspace.com/51safari

 

Hyperborean Desire

Debutové album moravského tělesa Hyperborean Desire je plné čisté agrese i progresivních elementů. Hyperborean Art, jak kapela svoji hudbu nazývá, je black metal s progresivními prvky, někdy s death/thrashovými vlivy. Síla Hyperborejců spočívá v obskurních melodiích a atmosféře jejich skladeb. Lze zde nalézt hluboké melancholické skladby, stejně jako rychlé zběsilé songy. Rozmanitost jejich hudby je zdůrazněna proměnlivými vokály… Pokud se chcete navrátit do pradávných časů, do mýtické země Hyperborei, nesmíte minout toto album.

Forma sponzoringu: fotografie, křivkování bookletu – podklady pro tiskárnu
Domovská stránka: http://www.myspace.com/hyperboreandesire

 

Volejbalový tým MARF

Amatérské seskupení sportovních nadšenců, kteří se rozhodli své sportovní úspěchy „prezentovat“ také v oficiální soutěži.

Do té nastoupili v sezoně 2005–2006 a jako nováček se umístil na krásném patnáctém místě.

V dalších sezonách pak své konečné umístění neustále zlepšoval, až „dosmečoval“ do míst zaručující výstup na bednu. Několikrát měl tým možnost, díky umístění se na předních příčkách, přejít do první ostravské volejbalové ligy smíšených družstev, ale této nabídky využil jen jednou.

Forma sponzoringu: finanční dar
Domovská stránka: http://www.volejbal-ova.cz/ovl/

 

Pavel Pyszko

Student základní školy Bystřice nad Olší.

Ročník: 1993
Zájmy: lyžování (alpské disciplíny), kutilství
Největší úspěch: třetí místo v obřím slalomu v kategorii do 21 let na Igrzyska Polonijne Beskydy 2008

 

Pavla Dudová

Sponzorovali jsme animovaný absolventský film Přání.

Forma sponzoringu: finanční darChcete taky „něco takového“? Kontaktujte nás!

Zaujaly vás naše práce? Dokážete si je představit i pro svůj projekt? Dejte nám o tom vědět. Spojíme se s vámi a pomůžeme vašemu projektu vyrůst.
Vzděláváme zaměstnance Operační program Zaměstnanost

Facebook profil MARF LinkedIn profil MARF Instagram profil MARF Twitter profil MARF YouTube profil MARF