MARF
FM Sportfest - Sponzorujeme

FM Sportfest

FM Sportfest je originální série závodů konaných v rámci jednoho víkendu na jednom místě, a to na přehradě Olešná ve Frýdku-Místku.


Dobrý anděl - Sponzorujeme

Dobrý anděl

Organizace Dobrý anděl pomáhá rodinám s dětmi, které se vlivem těžké nemoci dostaly do tíživé situace. Cílem systému je, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc.


Sbor dobrovolných hasičů Ostrava-Muglinov - Sponzorujeme

Sbor dobrovolných hasičů Ostrava-Muglinov

Sbor dobrovolných hasičů Ostrava-Muglinov čítá cca 30 mladých hasičů ve věku 5–15 let a cca 10 dorostenců a dorostenek ve věku 15–18 let. Pravidelně již několik let se umísťují v rámci Ostravy na předních příčkách, reprezentují Ostravu na krajských i republikových kolech.


Rainbow Run - Sponzorujeme

Rainbow Run

Rainbow Run je pětikilometrový běh plný zábavy a radosti určený pro všechny lidi se srdcem na pravém místě, kteří milují život a umí si ho užívat plnými doušky. Nejde o vítězství, ale o zábavu a radost ze života, protože vítězem je každý, kdo s námi běží.


Renault LH24 2018 - Sponzorujeme

Renault LH24 2018

Někdo se na ni podívá jednou, dvakrát do roka v rámci rodinného výletu, pro jiného je z pohledu komfortní zóny gauče zcela nedosažitelná.


Japonec na konec - Sponzorujeme

Japonec na konec

„Je to taková parta obyčejných chlapů s neobyčejnými ambicemi. Žádný z nich není profesionální mechanik, cestovatel nebo zaměstnanec automobilky…“


Vladimír Hriadel - Sponzorujeme

Vladimír Hriadel

Vzpomínáte na našeho kamaráda „pistolníka“, kterého jsme představovali v letošní den invalidů? Stále mu to střílí jako z partesu!


ONKO-Naděje, Sdružení onkologických pacientů - Sponzorujeme

ONKO-Naděje, Sdružení onkologických pacientů

ONKO-Naděje, SOP Karviná je nezávislým občanským sdružením s plnou právní subjektivitou, které sdružuje na základě dobrovolného členství občany s onkologickým onemocněním.


Michal Mička - Sponzorujeme

Michal Mička

Ve vzpírání byl v juniorské reprezentaci, tři profi zápasy v MMA. Momentálně trenér crossfitness, což je silový a kondiční cvičební program navržený tak, aby pomohl každému získat všeobecnou fyzickou zdatnost a připravit se na jakoukoliv fyzickou výzvu.


ONKO pomoc Karviná - Sponzorujeme

ONKO pomoc Karviná

Cílem této společnosti je zaměstnávat zdravotně znevýhodněné osoby v Karviné a okolí. Společnost se přihlašuje k hlavním principům sociálního podnikání – sociální prospěch, ekonomický prospěch, environmentální a místní prospěch a k dodržování kritérií sociálního podniku.


SBŠ Ostrava - Sponzorujeme

SBŠ Ostrava

SBŠ Ostrava je organizace zabývající se výchovou mladých a talentovaných děvčat z celé Ostravy. V současné době má 19 družstev od žen až po předpřípravky a připravuje otevření 5 nových přípravek.


FOR HELP - Sponzorujeme

FOR HELP

FOR HELP – pomoc dětem a lidem s autismem a celková osvěta o autismu.


Symbioza - Sponzorujeme

Symbioza

Kapela Symbioza byla založena v roce 1973 v Sidonii. Vliv světové a naší rockové hudby byl ukazatelem pro další vývoj skupiny. Po zkušenostech s převzatým repertoárem dává kapela přednost vlastní tvorbě. Důkazem toho jsou dvě desky – Přesýpací hodiny (2003) a Sidonie (2008).


UNITED COLOURS tour 2010 - Sponzorujeme

UNITED COLOURS tour 2010

UNITED COLOURS tour 2010 je graffiti festival s mezinárodní účastí, který byl v tomto roce specifický v tom, že neproběhl jen v Havířově, jak tomu bylo v předchozích 2 letech, ale zavítal také do Ostravy a Bohumína. V Ostravě proběhl v červenci a v Bohumíně v srpnu.


10. Ostravský aerobik maratón - Sponzorujeme

10. Ostravský aerobik maratón

10. jubilejní ročník se konal pod záštitou náměstka primátora Mgr. Lubomíra Pospíšila a poprvé byl pořádán neziskovou organizací GARRIGUE.


David Bryknar, český rekordman - Sponzorujeme

David Bryknar, český rekordman

V davu lidí přehlédnutelný obyčejný muž, který svými kousky dokazuje, že neuznává žádné hranice. Veškeré cíle kterých dosáhl jsou pouze „STARTEM“ a motivací k novým cílům.


Heiden - Sponzorujeme

Heiden

HEIDEN přicházejí se čtvrtou deskou od roku 2003, nazvanou Obsidian. Po dvou pagan metalových deskách, progresivní Era 2 a úspěšném split s Trollech, Heiden prezentují nejtemnější a nejkompaktnější dílo ve své diskografii.


Ski areál Mosty u Jablunkova - Sponzorujeme

Ski areál Mosty u Jablunkova

Ski areál Mosty u Jablunkova je unikátní areál v České republice se zaměřením na celoroční volnočasové aktivity. Bohatá nabídka služeb letní sezony je ojedinělá jak svou rozmanitostí tak cenami.


Klub Stonožka Ostrava, o.s. - Sponzorujeme

Klub Stonožka Ostrava, o.s.

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí je občanské sdružení působící po celé ČR, které prostřednictvím svých klubů sdružuje rodiny a odborníky pečující o děti se zdravotními problémy, jejich přátele a další lidi, kteří jsou ochotni zlepšit život zdravotně postižených dětí a jejich rodin.


Safari - Sponzorujeme

Safari

Freestyle jamy na ulici, tím to všechno začalo. V roce 2002 zakládají Deoer, Mans, Lazy-O, Phormel a Cecoň crew Snadná iniciativa. Pořádáme první open mic party, kde si poprvé brousíme své skills naživo…


Pavel Pyszko - Sponzorujeme

Pavel Pyszko

Student základní školy Bystřice nad Olší.


Pavla Dudová - Sponzorujeme

Pavla Dudová

Sponzorovali jsme animovaný absolventský film Přání.


Hyperborean Desire - Sponzorujeme

Hyperborean Desire

Debutové album moravského tělesa Hyperborean Desire je plné čisté agrese i progresivních elementů. Hyperborean Art, jak kapela svoji hudbu nazývá, je black metal s progresivními prvky, někdy s death/thrasho­vými vlivy.


Volejbalový tým MARF - Sponzorujeme

Volejbalový tým MARF

Amatérské seskupení sportovních nadšenců, kteří se rozhodli své sportovní úspěchy „prezentovat“ také v oficiální soutěži.
Chcete taky „něco takového“? Kontaktujte nás!

Zaujaly vás naše práce? Dokážete si je představit i pro svůj projekt? Dejte nám o tom vědět. Spojíme se s vámi a pomůžeme vašemu projektu vyrůst.
Vzděláváme zaměstnance Operační program Zaměstnanost

Mobilní aplikace Android Mobilní aplikace iOS
Facebook profil MARF LinkedIn profil MARF Instagram profil MARF Twitter profil MARF YouTube profil MARF