Panoramata | Tvorba webových stránek | Corporate identity | Loga | Obalový design | Společenské akce | Lepená reklama | Dárkové předměty

MARF
Dobrý anděl - Sponzorujeme

Dobrý anděl

Organizace Dobrý anděl pomáhá rodinám s dětmi, které se vlivem těžké nemoci dostaly do tíživé situace. Cílem systému je, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc.


Sbor dobrovolných hasičů Ostrava-Muglinov - Sponzorujeme

Sbor dobrovolných hasičů Ostrava-Muglinov

Sbor dobrovolných hasičů Ostrava-Muglinov čítá cca 30 mladých hasičů ve věku 5–15 let a cca 10 dorostenců a dorostenek ve věku 15–18 let. Pravidelně již několik let se umísťují v rámci Ostravy na předních příčkách, reprezentují Ostravu na krajských i republikových kolech.


Rainbow Run - Sponzorujeme

Rainbow Run

Rainbow Run je pětikilometrový běh plný zábavy a radosti určený pro všechny lidi se srdcem na pravém místě, kteří milují život a umí si ho užívat plnými doušky. Nejde o vítězství, ale o zábavu a radost ze života, protože vítězem je každý, kdo s námi běží.


Japonec na konec - Sponzorujeme

Japonec na konec

„Je to taková parta obyčejných chlapů s neobyčejnými ambicemi. Žádný z nich není profesionální mechanik, cestovatel nebo zaměstnanec automobilky…“


Vladimír Hriadel - Sponzorujeme

Vladimír Hriadel

Vzpomínáte na našeho kamaráda „pistolníka“, kterého jsme představovali v letošní den invalidů? Stále mu to střílí jako z partesu!


ONKO-Naděje, Sdružení onkologických pacientů - Sponzorujeme

ONKO-Naděje, Sdružení onkologických pacientů

ONKO-Naděje, SOP Karviná je nezávislým občanským sdružením s plnou právní subjektivitou, které sdružuje na základě dobrovolného členství občany s onkologickým onemocněním.


Michal Mička - Sponzorujeme

Michal Mička

Ve vzpírání byl v juniorské reprezentaci, tři profi zápasy v MMA. Momentálně trenér crossfitness, což je silový a kondiční cvičební program navržený tak, aby pomohl každému získat všeobecnou fyzickou zdatnost a připravit se na jakoukoliv fyzickou výzvu.


ONKO pomoc Karviná - Sponzorujeme

ONKO pomoc Karviná

Cílem této společnosti je zaměstnávat zdravotně znevýhodněné osoby v Karviné a okolí. Společnost se přihlašuje k hlavním principům sociálního podnikání – sociální prospěch, ekonomický prospěch, environmentální a místní prospěch a k dodržování kritérií sociálního podniku.


SBŠ Ostrava - Sponzorujeme

SBŠ Ostrava

SBŠ Ostrava je organizace zabývající se výchovou mladých a talentovaných děvčat z celé Ostravy. V současné době má 19 družstev od žen až po předpřípravky a připravuje otevření 5 nových přípravek.


Symbioza - Sponzorujeme

Symbioza

Kapela Symbioza byla založena v roce 1973 v Sidonii. Vliv světové a naší rockové hudby byl ukazatelem pro další vývoj skupiny. Po zkušenostech s převzatým repertoárem dává kapela přednost vlastní tvorbě. Důkazem toho jsou dvě desky – Přesýpací hodiny (2003) a Sidonie (2008).


UNITED COLOURS tour 2010 - Sponzorujeme

UNITED COLOURS tour 2010

UNITED COLOURS tour 2010 je graffiti festival s mezinárodní účastí, který byl v tomto roce specifický v tom, že neproběhl jen v Havířově, jak tomu bylo v předchozích 2 letech, ale zavítal také do Ostravy a Bohumína. V Ostravě proběhl v červenci a v Bohumíně v srpnu.


10. Ostravský aerobik maratón - Sponzorujeme

10. Ostravský aerobik maratón

10. jubilejní ročník se konal pod záštitou náměstka primátora Mgr. Lubomíra Pospíšila a poprvé byl pořádán neziskovou organizací GARRIGUE.


David Bryknar, český rekordman - Sponzorujeme

David Bryknar, český rekordman

V davu lidí přehlédnutelný obyčejný muž, který svými kousky dokazuje, že neuznává žádné hranice. Veškeré cíle kterých dosáhl jsou pouze „STARTEM“ a motivací k novým cílům.


Heiden - Sponzorujeme

Heiden

HEIDEN přicházejí se čtvrtou deskou od roku 2003, nazvanou Obsidian. Po dvou pagan metalových deskách, progresivní Era 2 a úspěšném split s Trollech, Heiden prezentují nejtemnější a nejkompaktnější dílo ve své diskografii.


Ski areál Mosty u Jablunkova - Sponzorujeme

Ski areál Mosty u Jablunkova

Ski areál Mosty u Jablunkova je unikátní areál v České republice se zaměřením na celoroční volnočasové aktivity. Bohatá nabídka služeb letní sezony je ojedinělá jak svou rozmanitostí tak cenami.


Klub Stonožka Ostrava, o.s. - Sponzorujeme

Klub Stonožka Ostrava, o.s.

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí je občanské sdružení působící po celé ČR, které prostřednictvím svých klubů sdružuje rodiny a odborníky pečující o děti se zdravotními problémy, jejich přátele a další lidi, kteří jsou ochotni zlepšit život zdravotně postižených dětí a jejich rodin.


Safari - Sponzorujeme

Safari

Freestyle jamy na ulici, tím to všechno začalo. V roce 2002 zakládají Deoer, Mans, Lazy-O, Phormel a Cecoň crew Snadná iniciativa. Pořádáme první open mic party, kde si poprvé brousíme své skills naživo…


Pavel Pyszko - Sponzorujeme

Pavel Pyszko

Student základní školy Bystřice nad Olší.


Pavla Dudová - Sponzorujeme

Pavla Dudová

Sponzorovali jsme animovaný absolventský film Přání.


Hyperborean Desire - Sponzorujeme

Hyperborean Desire

Debutové album moravského tělesa Hyperborean Desire je plné čisté agrese i progresivních elementů. Hyperborean Art, jak kapela svoji hudbu nazývá, je black metal s progresivními prvky, někdy s death/thrasho­vými vlivy.


Volejbalový tým MARF - Sponzorujeme

Volejbalový tým MARF

Amatérské seskupení sportovních nadšenců, kteří se rozhodli své sportovní úspěchy „prezentovat“ také v oficiální soutěži.


HC RT Torax Poruba, o.s. - Sponzorujeme

HC RT Torax Poruba, o.s.

Tradiční ostravský hokejový klub HC RT Torax Poruba, o.s. od svého založení ve 30. letech minulého století prošel etapou, během které sice několikrát změnil svůj název (od SK Poruba, přes Sokol Poruba a HC Sareza Ostrava až po dnešní označení)…


Michal Kulštejn - Sponzorujeme

Michal Kulštejn

Michal Kulštejn, náš „kůň“, kterého podporujeme od samotného začátku, a který nás svou praxí dnes a denně přesvědčuje, že to byla dobrá volba.
Chcete taky „něco takového“? Kontaktujte nás!

Zaujaly vás naše práce? Dokážete si je představit i pro svůj projekt? Dejte nám o tom vědět. Spojíme se s vámi a pomůžeme vašemu projektu vyrůst.
Vzděláváme zaměstnance Operační program Zaměstnanost

Mobilní aplikace Android Mobilní aplikace iOS facebook profil MARF twitter profil MARF