Stále pracujeme! Omezili jsme osobní kontakt, ale ne služby!
Vzhledem k současné situaci na poli koronavirové nákazy a souvisejícím nařízením jsme zavedli nezbytná hygienická opatření pro ochranu Vašeho, ale i našeho zdraví. Kdo u nás může, pracuje z domu, my ostatní jsme schůzky a jednání plynule převedli na elektronickou a video formu. Jsme stále v plné síle. Naši Marfťani jsou i nadále připraveni Vám pomoci s realizaci Vašeho projektu.

Neváhejte nás proto kdykoliv dále kontaktovat!
Podnikejte dnes, ne zítra! Více informací…

Vzdělávání zaměstnancůNázev projektu, tj.: Firemní vzdělávání pro kvalifikační růst zaměstnanců společnosti MARF s. r. o.
Číslo projektu.: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005441
Operační program: Operační program Zaměstnanost (zkráceně OP Z)
Název výzvy: Podnikové vzdělávání zaměstnanců

Projekt je zaměřen na realizaci vzdělávacích aktivit zaměstnanců společnosti MARF s. r. o. za účelem zvýšení jejich odborných dovedností a prohloubení kvalifikace. Realizace vzdělávacích aktivit významně ovlivní kompetence zaměstnanců, jelikož byly stanoveny na základě identifikace potřeb zaměstnavatele v souvislosti s aktuální kvalifikací pracovníků.


Chcete taky „něco takového“? Kontaktujte nás!

Zaujaly vás naše práce? Dokážete si je představit i pro svůj projekt? Dejte nám o tom vědět. Spojíme se s vámi a pomůžeme vašemu projektu vyrůst.
Vzděláváme zaměstnance Operační program Zaměstnanost

Facebook profil MARF LinkedIn profil MARF Instagram profil MARF Twitter profil MARF YouTube profil MARF