Panoramata | Tvorba webových stránek | Corporate identity | Loga | Obalový design | Společenské akce | Lepená reklama | Dárkové předměty

MARF

Kariéra

Volné pracovní pozice

Aranžér/ka pro práci v oblasti propagace a reklamy

Jste manuálně zruční, pečliví a samostatní? Domníváte se, že máte smysl pro detail? Pak jste to možná právě Vy, koho hledáme do našeho týmu.

Nabízíme Vám práci aranžéra/ky, v níž můžete uplatnit i dále rozvíjet všechny své schopnosti a dovednosti. Práce zejména spočívá v realizaci polepů reklamních poutačů, automobilů či výkladních skříní. Náplní práce v naší agentuře není aranžování obchodních výloh.

Máte-li o uvedenou pozici zájem a splňujete-li níže uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • signmaking
  • práce v aranžérské dílně (výroba reklamních tabulí, polepů bannerů…)
  • práce v terénu (reklamní polep aut, výloh…, práce na žebříku)
  • práce s plotrem, samolepicími foliemi, aranžérským skalpelem
  • spolupráce s grafickým oddělením, prod. oddělením, komunikace s klienty…
  • objednávky spotřebního materiálu pro aranžování

Požadavky:

  • SŠ vzdělání v oboru (není podmínkou)
  • praxe ve stejném nebo příbuzném oboru (není podmínkou)
  • samostatná práce s plotrem
  • práce na PC (corel)
  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • odpovědnost za odvedenou práci
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • pečlivost
  • flexibilita
  • trpělivost

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • pevnou mzdu + prémie
  • zaměstnanecké benefity
  • příjemný mladý kolektiv

Nabídky s profesním životopisem s předmětem zprávy označené „Aranžér/ka – životopis" zasílejte na adresu: prace@marf.cz

Vzděláváme zaměstnance Operační program Zaměstnanost

Mobilní aplikace Android Mobilní aplikace iOS facebook profil MARF twitter profil MARF