Firemní identita

Jsme reklamní agentura v Ostravě a specializujeme se na tvorbu firemní identity (corporate identity). S tvorbou jednotného vizuálního stylu máme bohaté zkušenosti, každou firemní identitu zpracováváme individuálně, samozřejmostí jsou originální grafické návrhy. Firemní identita zahrnuje loga a logotypy, webové stránky na míru, firemní tiskovinyreklamní předmětyobalový design a mnoho dalšího. To vše jsme připraveni pro vás nově navrhnout, případně firemní identitu a vizuální styl aktualizovat. 

Grafický design

Grafický design

Originální design Vašich propagačních a prezentačních materiálů? S námi je vše možné! Přesvědčte se sami.

Webové stránky

Webové stránky

Samozřejmě! Vytváříme responzivní webové stránky a e-shopy se špičkovým grafickým designem.

Lepená reklama

Lepená reklama

Využijte každou plochu na
maximum! Obraťte se na nás!
Polepíme Vám vše od A do Z!

Reklamní předměty

Reklamní předměty

Připravíme Vám nezaměnitelné reklamní předměty, vytvořené spojením vašich představ a naší fantazie.

Foto a Video

Foto a Video

Tři, dva, jedna, akce! Chcete zaujmout své klienty? Živá a dynamická prezentace je zaručeně dostane.

Venkovní reklama

Venkovní reklama

S námi budete vidět! Světelná reklama, billboardy, plachty, cedule, reklamní vlaky? Zařídíme.

Co je firemní identita či korporátní identita?

Firemní identita (nebo též korporátní identita, corporate design) utváří jednotnou tvář firmy, značky, prodejny nebo produktu. Díky jednotnému a originálnímu vizuálu si vás zákazníci snadno zapamatují a vy získáte náskok před dravou konkurencí.

Co obsahuje firemní identita?

Firemní identita (corporate identity) představuje kulturu, styl, principy a tradice, které firma vyznává a prezentuje se s ní před klienty nebo na veřejnosti. Nápaditá a ucelená firemní identita je důležitým marketingovým nástrojem, který vás zviditelní a posílí povědomí o vaší firmě. Jednotný vizuální styl identifikuje firmu a pomáhá budovat značku.

Obsahem firemní identity je:

 • logo
 • chování a vystupování značky
 • jazyk a tonalita komunikace
 • mise značky
 • vize značky
 • kultura podniku (firemní kodex)
 • design značky
 • komunikace a prezentace značky

Proč byste měli mít firemní identitu?

Jak vypadá dokonalá firemní identita? Je nepřehlédnutelná, originální a zároveň odráží filozofii vaší firmy. Přesně taková bude korporátní identita, kterou připravíme pro vás a vaši firmu.

Buďte srozumitelní, buďte čitelní a buďte vidět!

Firemní identita na míru má mnoho benefitů:

 • Jasný a jednotný vizuální styl,
 • odliší vás od konkurence,
 • zvýší povědomí o značce (Brand awareness),
 • zvýší hodnotu vaší firmy,
 • dodá vaší komunikaci jasný a jednotný směr,
 • zajistí lepší zapamatovatelnost,
 • profesionálně reprezentuje vaši firmu.

Firemní identita od nás

Navrhneme pro vás kompletní firemní identitu, která zahrnuje:

To vše s ohledem na vaše přání, potřeby, filozofii firmy a cílovou skupinu vašich zákazníků.

Základ firemní identity

Jednotný vizuální styl pomáhá budovat značku a bezpečně odliší vaši firmu od konkurence. Připravíme pro vás neotřelou a do detailu promyšlenou grafiku, která upoutá pozornost a přiláká nové zákazníky.

V případě komplexního postupu, v rámci firemní indentity, je součástí i marketingová strategie, kterou budujeme na základě marketingové analýzy. 

Originální grafický design a grafický manuál

Ať už se rozhodnete v budoucnu natisknout vizitky, reklamní tiskoviny či další propagační materiály, přehledný grafický manuál a logomanuál vám dá jistotu, že bude veškerá grafika vytvořená v duchu vaší firemní identity.

Firemní identita Ostrava a celá ČR

Jsme reklamní agentura z Ostravy s působností po celé České republice. Rádi se postaráme o vyšperkovaný návrh vaší firemní identity. Mrkněte na reference našich spokojených zákazníků.

Proč firemní identitu od nás?

Analýza

Nasloucháme, spolupracujeme a reflektujeme Vaše potřeby. Od nás dostanete to, co skutečně potřebujete.

Design

Vaší firemní identitu řešíme vždy individuálně. Velký důraz klademe na originální a moderní grafický design.

Zkušenosti

Nejsme žádná ořezávátka! Firemní identity (corporate idenity) vytváříme od roku 2002.

Odbornost

Vycházíme ze zkušeností a znalostí našich grafiků – kreativních a hravých absolventů uměleckých škol.

Rozmanitost

Nabízíme komplexní reklamní služby pod jednou střechou. Web, video, tiskoviny a další. Vše vyřídíte u nás!

Informovanost

Žádné někdy, žádné možná. S námi jste vždy v obraze! Jsme spolehlivý partner vašeho podnikání.

Jak to celé probíhá?

1

Osobní schůzka

Projednání veškerých požadavků a představ.

2

Řešení

Návrh řešení a možnosti realizace, cenová nabídka.

3

Skici

Zpracování prvotních námětů a směrů k výběru.

4

Grafický návrh

Detailní zpracování návrhu zvoleného směru.

5

Finalizace

Drobná ladění a úpravy v součinnosti s klientem.

6

Předání

vaší firemní identity ke spokojenému užívání.

V případě zájmu jsme schopni Vám zajistit také další navazující služby.

Kontaktujte nás

Naše reference

Co o nás říkají naši klienti?

Spolupracujeme s MARFem od roku 2012 a jejich profesionalita, rychlost a nápady byly opět potvrzeny při našem nejnovějším projektu – autoškoly. Nechtěli jsme autoškolu tuctovou, ale jasnou značku se vším všudy! Začali jsme od základů, od rychlých operativních konzultací, některé probíhaly mailem, jiné osobně, až jsme vypracovali firemní identitu – jasné, dobře čitelné a zapamatovatelné logo, webové stránky, polepy vozidel a další reklamní služby, jaké si jen dokážeme představit. ZA NÁS SUPER VÝSLEDEK!!! ...bo nemáme rádi čučkaření...

Ing. et Ing. Karel BLECHA, MOA
Jednatel

Se společností MARF spolupracujeme již řadu let a po celou dobu jsme s jejich prací spokojeni co se týče rychlosti, ochoty i kvality. Na společnosti si nejvíce cením jejich osobního přístupu k zákazníkovi, jejich umění naslouchat a vycházet vstříc. Velmi si naší spolupráce vážím a myslím, že kdyby bylo více takových firem, naše životy by byly veselejší. 

Ing. Kateřina Huráková
obchodní asistent, Control spol. s r.o.

Spolupráce naší firmy s marketingovou agenturou MARF představuje klíčový prvek naší strategie marketingu a růstu. Po téměř dvouleté spolupráci můžeme s jistotou říci, že tato spolupráce přináší významné výhody a příležitosti pro naši firmu a značku ASB. Klíčovým faktorem je kvalita jejich práce. Od grafického designu přes obsahový marketing až po sociální média, agentura dodává materiály a kampaně vysoce profesionální úrovně, které oslovují naši cílovou skupinu a přinášejí vynikající výsledky. Jejich tým odborníků je dobře obeznámen s nejnovějšími trendy a technikami v oblasti marketingu, což nám umožňuje vytvářet strategie a kampaně na nejvyšší úrovni. Komunikace s týmem agentury je efektivní a transparentní. Jsou vždy ochotni naslouchat našim nápadům a zpětné vazbě, zároveň však přichází s vlastními inovativními nápady a řešeními. Celkově jsme s dosavadní spoluprací s marketingovou agenturou MARF spokojeni. Jejich profesionalita, kreativita a ochota naslouchat našim potřebám nám poskytují jistotu, že jsme s partnerem, na kterého se můžeme spolehnout, a těšíme se na budoucí spolupráci.

Ing. Jiří Grulich
Jednatel společnosti

Profesionální přístup, rychlé a spolehlivé jednání a skvěle odvedená práce. To je MARF. Se společností spolupracujeme prakticky od jejího založení, po celou dobu této dlouhodobé spolupráce nám vždy vyšli maximálně vstříc. Při změně loga naší společnosti a s tím spojené změně polepu aut byla společnost MARF jasná volba. Do budoucna se na společnost MARF rádi a bez váhání určitě obrátíme. Díky jejich osobnímu a profesionálnímu přístupu a kvalitnímu zpracování zakázky můžeme spolupráci s MARF všem doporučit.

Michal Štěpánek
Jednatel TISKÁRNA GRAFICO s.r.o.

Velmi si ceníme naší dlouhodobé spolupráce s firmou Marf, která nám vytvořila interní software, který urychlil a zefektivnil naší práci, přesně tak jak jsme si představovali. Veškeré naše náměty dokážou a dokázali vždy perfektně zpracovat a převést do reality. Na jedničku funguji také polepy aut a veškeré reklamní předměty/aktivity, a to včetně návrhu! Děkujeme Marfu, ze se vždy snaží vystihnout styl a ducha naši firmy tak jak si přejeme. Díky vám je naše firma úspěšnější!

Adam Gajdoš
PODLAHY Gajdoš s. r. o.

Se společností MARF spolupracujeme již celou řadu let a nejvíce oceňujeme jejich tvůrčí nápady, individuální přístup a rychlost, se kterou reagují na naše požadavky. Díky článkům na naše webové stránky a materiálům, které pro nás připravují, přinášíme pro naše zákazníky stále něco nového. Jsme velmi spokojeni se službami, které poskytují a rozhodně nemáme v plánu měnit.

Pavel Pyszko
Jednatel ANTICOR Bohemia s.r.o.

MARF je pro nás synonymem pro oslavy 25. výročí vzniku společnosti PHARMOS, a.s. Díky kompletnímu zastřešení odborné části i večerního programu „Marfem“ jsme měli pozitivní zpětnou vazbu od téměř 300 zúčastněných hostů. Proaktivní přístup, organizace, kreativita a pozitivní odezva na naše změny v harmonogramu (a že jich nebylo málo) je to, co společnost charakterizuje. Při příštích oslavách bude MARF naší volbou č. 1.

Ing. Pavla Šústalová
Referent marketingu PHARMOS, a.s.

Spolupráce se společností MARF byla vždy tzv. na jedničku, tzn. výborná. Společnost vždy dodala požadované služby a výrobky v plném rozsahu a v požadovaných termínech. V případě řešení složitějších zadání ze strany zákazníka dokázala přispět svými náměty a kreativitou k naplnění našich představ. Její zaměstnanci byli vždy ochotní, trpěliví a spolehliví.

Ing. Petr Hodek, MBA
Předseda představenstva a generální ředitel ČEZ Teplárenská, a. s.

Grafickou firmu MARF s. r. o. jsme oslovili na doporučení od zákazníka, který si společnost vychvaloval. A opravdu kladné reference, které jsme slyšeli, byly opodstatněné. Ochota, vstřícnost, profesionalita, příjemné prostředí, loajální zaměstnanci, časová flexibilita a mnohé další. Po dobu naší spolupráce s firmou MARF s. r. o. byly všechny provedené grafické návrhy, polepy, zhotovené výrobky vždy přesně podle našich představ. Nápady, které jsme na zaměstnance společnosti „chrlili“ byly vždy dotažené přesně do reálné podoby. K firmě nemáme žádné výhrady a spolupráci můžeme jen doporučit.

Bc. Lucie Židková, MBA
Marketingový koordinátor ADIV, spol. s r.o.

Děkujeme za mnoholetý nadstandartní, trpělivý a pečující přístup k realizaci našich mnohy velmi specifických požadavků. Kvalita výsledků naší spolupráce je vždy na vysoké úrovni. Vážíme si profesionality a vstřícného přístupu všech pracovníků agentury MARF.

PhDr. Lucie Paprsteinová
Vedoucí Intervenčního centra Bílý kruh bezpečí, z.s.

S reklamní agenturou MARF spolupracuje náš úřad již delší dobu. S úrovní všech služeb jsme velice spokojeni. Oceňujeme především rychlost a zároveň kvalitu zpracování zakázek. Dále si ceníme  zejména individuálního přístupu, velmi dobré komunikace, spolehlivosti a pečlivosti. Za Úřad městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky můžeme spolupráci vřele doporučit.

Martina Gavendová
Referent kultury a prezentace městského obvodu Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky

S firmou MARF máme dlouholeté zkušenosti. A to, že jsou dlouholeté, je známkou toho, že jsme spokojeni.

Oceňujeme, že naše požadavky, ať už se týkají programování webové prezentace nebo grafiky všeobecně, zpracovávají rychle a pečlivě, vždy podle zadání. Taktéž konzultace z oboru e-marketingu a internetového působení naší firmy patří jistě k přínosným.

Spolupráci s touto firmou vřele doporučujeme.

Kamil Toman
Technický manažer Dexon.cz

Velmi dlouho jsme hledali firmu se skutečně dobrými grafiky. Bylo to pro nás zásadní, protože jsme chtěli vytvořit firemní identitu. Nejen že se to MARFU povedlo, zcela to předčilo naše očekávání. Polepy vozů, trolejbusu, bannery, letáky nebo návrhy na billboardy, vše vždy přípraví profesionálně a v krátkém čase. Určitě doporučuji všem, kteří hledají kvalitu a spolupráci se skvělými lidmi.

Mgr. Vlasta Schreierová
Jednatelka ADIV, spol. s r.o.

Se společností MARF spolupracujeme ve věci reklamních materiálů, billboardových ploch, grafiky a polepů automobilů více než 10 let. Za celou dobu vše funguje bezvadně, zaměstnanci jsou vždy ochotní a komunikativní a vše díky tomu běží skvěle. Jsme rádi, že máme takového obchodního partnera, protože nic není problém.

Přejeme mnoho stejně spokojených zákazníku jako je společnost RPS Czech.

Petr Syslo
Jednatel RPS Czech, s.r.o.

Pamatuji si na první schůzku s panem Fujcikem, kde jsem mu představil neznámou zatím neexistující akci Rainbow Run, psal se únor roku 2015 a jediné co jsme v té době měli, bylo datum, místo a název akce. Takže náš požadavek byl: „Vymyslet logo, vytvořit web, který měl specifický registrační systém, billboardy, motiv na trička, plakáty a celková identita Rainbow Run. A to vše do třech týdnů, protože v květnu se už mělo běžet.

Společnost MARF splnila všechny mé požadavky na jedničku – rychlý přístup produkčních, skvělá grafická práce a náročný web. Další roky se naše spolupráce rozšířila i do dalších oblastí marketingové činnosti. Děkujeme za profesionální přístup, důvěru v začátcích.

Roman Fučík
Ředitel Rainbow Run

Chcete vědět více?
Napište nám

Chráněno reCAPTCHA, platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.