Grafický design

Jsme grafické studio v Ostravě a máme s grafickým designem bohaté zkušenosti. Specializujeme se na tvorbu nezapomenutelné firemní identity, ale poskytujeme celou řadu grafických služeb – vytvoříme vám grafický manuál, logo, tiskoviny, výroční zprávy, letáky, vizitky a spoustu dalšího. Zajistíme vám nejen grafické návrhy, ale díky široké síti našich partnerů, také následný tisk, výrobu a dodávku přímo do vaší firmy. 

Tvorba loga

Tvorba loga

Postaráme se o tvorbu případně redesign loga. Při návrhu loga smícháme vtip, vkus a výraz a vaši konkurenci odsuneme do pozadí.

Obalový design

Obalový design

Chcete mít zajímavý obal? Vytvoříme originální obal, který prodává na základě vaší cílové skupiny.

Firemní tiskoviny

Firemní tiskoviny

Brožury, letáky, plakáty, pozvánky, certifikáty, složky, diplomy, katalogy od návrhu po tisk. S dodávkou do vaší firmy.

Grafický manuál

Grafický manuál

Lámete si hlavu, jak vytvořit grafický manuál? Buďte v klidu a věnujte se čemu chcete. Náš tým grafiků vám připraví grafický manuál a logomaunál bez starostí.

Výroční zprávy

Výroční zprávy

Výroční zpráva nemusí být jen fádní a nudná. Umíme vytvořit originální výroční zprávy. Obraťte se na nás. 

Letáky

Letáky

Postaráme se o návrh, grafické zpracování, úpravu textového obsahu a tisk letáků. 

Vizitky

Vizitky

Hledáte výrobu vizitek v Ostravě? Postaráme se o grafický návrh a tisk vizitek. Originální design na míru zákazníkovi.

Roll-up bannery

Roll-up bannery

Chcete vytvořit roll-up na míru? Postaráme se o výrobu a tisk roll-up bannerů různých velikostí a typů.

Katalogy, brožury

Katalogy, brožury

Kvalitní katalogy a brožury s grafikou na míru. Navrhneme, vytiskneme a dodáme je přímo do vaší firmy.

Proč je grafický design důležitý? První dojem je klíčový a má významný dopad na to, jak je vaše značka vnímána veřejností. Grafický design hraje zásadní roli ve vaší prezentaci, ať už se jedná o logo, tiskoviny, výroční zprávy, letáky, vizitky, obalový design nebo třeba katalogy. Naše služby jsou zde, aby vám pomohly nalézt nebo inovovat vizuální vyjádření vašich firemních hodnot, produktů a služeb.

Grafický design OSTRAVA A CELÁ ČR

Jsme reklamní agentura z Ostravy s působností po celé České republice. Rádi se postaráme o vyšperkovanou grafiku na míru. Mrkněte na reference našich spokojených zákazníků.

 

Chcete grafiku od A do Z? Nejenže vám můžeme poskytnout kreativní a profesionální design, ale také vám pomůžeme zvýšit povědomí o značce a podpořit váš obchodní růst.

Kontaktujte nás!

Proč grafický design od nás?

Analýza

Nasloucháme, spolupracujeme a reflektujeme Vaše potřeby. Od nás dostanete to, co skutečně potřebujete.

Design

Váš projekt řešíme vždy individuálně. Velký důraz klademe na originální a moderní grafický design.

Zkušenosti

Nejsme žádná ořezávátka! S grafickým designem máme bohaté zkušenosti. Na trhu působíme od roku 2002.

Výroba

U všech reklamních a propagačních zakázek zajišťujeme krom grafického návrhu také jejich výrobu.

Doprava

Vaši zakázku si můžete vyzvednout osobně v MARF sídle nebo Vám ji dodáme tam, kam potřebujete.

Jak to celé probíhá?

1

Osobní schůzka

Projednání veškerých požadavků a představ.

2

Řešení

Návrh řešení a možnosti realizace, cenová nabídka.

3

Skici

Zpracování prvotních námětů a směrů k výběru.

4

Grafický návrh

Detailní zpracování návrhu zvoleného směru.

5

Finalizace

Drobná ladění a úpravy v součinnosti s klientem.

6

Předání

dat a dokumentů ke spokojenému užívání.

V případě zájmu jsme schopni Vám zajistit také další navazující služby.

Kontaktujte nás

Naše reference

Co o nás říkají naši klienti?

Spolupracujeme s MARFem od roku 2012 a jejich profesionalita, rychlost a nápady byly opět potvrzeny při našem nejnovějším projektu – autoškoly. Nechtěli jsme autoškolu tuctovou, ale jasnou značku se vším všudy! Začali jsme od základů, od rychlých operativních konzultací, některé probíhaly mailem, jiné osobně, až jsme vypracovali firemní identitu – jasné, dobře čitelné a zapamatovatelné logo, webové stránky, polepy vozidel a další reklamní služby, jaké si jen dokážeme představit. ZA NÁS SUPER VÝSLEDEK!!! ...bo nemáme rádi čučkaření...

Ing. et Ing. Karel BLECHA, MOA
Jednatel

Profesionální přístup, rychlé a spolehlivé jednání a skvěle odvedená práce. To je MARF. Se společností spolupracujeme prakticky od jejího založení, po celou dobu této dlouhodobé spolupráce nám vždy vyšli maximálně vstříc. Při změně loga naší společnosti a s tím spojené změně polepu aut byla společnost MARF jasná volba. Do budoucna se na společnost MARF rádi a bez váhání určitě obrátíme. Díky jejich osobnímu a profesionálnímu přístupu a kvalitnímu zpracování zakázky můžeme spolupráci s MARF všem doporučit.

Michal Štěpánek
Jednatel TISKÁRNA GRAFICO s.r.o.

S firmou MARF máme dlouholeté zkušenosti. A to, že jsou dlouholeté, je známkou toho, že jsme spokojeni.

Oceňujeme, že naše požadavky, ať už se týkají programování webové prezentace nebo grafiky všeobecně, zpracovávají rychle a pečlivě, vždy podle zadání. Taktéž konzultace z oboru e-marketingu a internetového působení naší firmy patří jistě k přínosným.

Spolupráci s touto firmou vřele doporučujeme.

Kamil Toman
Technický manažer Dexon.cz

Pamatuji si na první schůzku s panem Fujcikem, kde jsem mu představil neznámou zatím neexistující akci Rainbow Run, psal se únor roku 2015 a jediné co jsme v té době měli, bylo datum, místo a název akce. Takže náš požadavek byl: „Vymyslet logo, vytvořit web, který měl specifický registrační systém, billboardy, motiv na trička, plakáty a celková identita Rainbow Run. A to vše do třech týdnů, protože v květnu se už mělo běžet.

Společnost MARF splnila všechny mé požadavky na jedničku – rychlý přístup produkčních, skvělá grafická práce a náročný web. Další roky se naše spolupráce rozšířila i do dalších oblastí marketingové činnosti. Děkujeme za profesionální přístup, důvěru v začátcích.

Roman Fučík
Ředitel Rainbow Run

S reklamní agenturou MARF spolupracuje náš úřad již delší dobu. S úrovní všech služeb jsme velice spokojeni. Oceňujeme především rychlost a zároveň kvalitu zpracování zakázek. Dále si ceníme  zejména individuálního přístupu, velmi dobré komunikace, spolehlivosti a pečlivosti. Za Úřad městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky můžeme spolupráci vřele doporučit.

Martina Gavendová
Referent kultury a prezentace městského obvodu Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky

Se společností MARF spolupracujeme již celou řadu let a nejvíce oceňujeme jejich tvůrčí nápady, individuální přístup a rychlost, se kterou reagují na naše požadavky. Díky článkům na naše webové stránky a materiálům, které pro nás připravují, přinášíme pro naše zákazníky stále něco nového. Jsme velmi spokojeni se službami, které poskytují a rozhodně nemáme v plánu měnit.

Pavel Pyszko
Jednatel ANTICOR Bohemia s.r.o.

Spolupráce naší firmy s marketingovou agenturou MARF představuje klíčový prvek naší strategie marketingu a růstu. Po téměř dvouleté spolupráci můžeme s jistotou říci, že tato spolupráce přináší významné výhody a příležitosti pro naši firmu a značku ASB. Klíčovým faktorem je kvalita jejich práce. Od grafického designu přes obsahový marketing až po sociální média, agentura dodává materiály a kampaně vysoce profesionální úrovně, které oslovují naši cílovou skupinu a přinášejí vynikající výsledky. Jejich tým odborníků je dobře obeznámen s nejnovějšími trendy a technikami v oblasti marketingu, což nám umožňuje vytvářet strategie a kampaně na nejvyšší úrovni. Komunikace s týmem agentury je efektivní a transparentní. Jsou vždy ochotni naslouchat našim nápadům a zpětné vazbě, zároveň však přichází s vlastními inovativními nápady a řešeními. Celkově jsme s dosavadní spoluprací s marketingovou agenturou MARF spokojeni. Jejich profesionalita, kreativita a ochota naslouchat našim potřebám nám poskytují jistotu, že jsme s partnerem, na kterého se můžeme spolehnout, a těšíme se na budoucí spolupráci.

Ing. Jiří Grulich
Jednatel společnosti

Velmi dlouho jsme hledali firmu se skutečně dobrými grafiky. Bylo to pro nás zásadní, protože jsme chtěli vytvořit firemní identitu. Nejen že se to MARFU povedlo, zcela to předčilo naše očekávání. Polepy vozů, trolejbusu, bannery, letáky nebo návrhy na billboardy, vše vždy přípraví profesionálně a v krátkém čase. Určitě doporučuji všem, kteří hledají kvalitu a spolupráci se skvělými lidmi.

Mgr. Vlasta Schreierová
Jednatelka ADIV, spol. s r.o.

Děkujeme za mnoholetý nadstandartní, trpělivý a pečující přístup k realizaci našich mnohy velmi specifických požadavků. Kvalita výsledků naší spolupráce je vždy na vysoké úrovni. Vážíme si profesionality a vstřícného přístupu všech pracovníků agentury MARF.

PhDr. Lucie Paprsteinová
Vedoucí Intervenčního centra Bílý kruh bezpečí, z.s.

Spolupráce se společností MARF byla vždy tzv. na jedničku, tzn. výborná. Společnost vždy dodala požadované služby a výrobky v plném rozsahu a v požadovaných termínech. V případě řešení složitějších zadání ze strany zákazníka dokázala přispět svými náměty a kreativitou k naplnění našich představ. Její zaměstnanci byli vždy ochotní, trpěliví a spolehliví.

Ing. Petr Hodek, MBA
Předseda představenstva a generální ředitel ČEZ Teplárenská, a. s.

MARF je pro nás synonymem pro oslavy 25. výročí vzniku společnosti PHARMOS, a.s. Díky kompletnímu zastřešení odborné části i večerního programu „Marfem“ jsme měli pozitivní zpětnou vazbu od téměř 300 zúčastněných hostů. Proaktivní přístup, organizace, kreativita a pozitivní odezva na naše změny v harmonogramu (a že jich nebylo málo) je to, co společnost charakterizuje. Při příštích oslavách bude MARF naší volbou č. 1.

Ing. Pavla Šústalová
Referent marketingu PHARMOS, a.s.

Se společností MARF spolupracujeme ve věci reklamních materiálů, billboardových ploch, grafiky a polepů automobilů více než 10 let. Za celou dobu vše funguje bezvadně, zaměstnanci jsou vždy ochotní a komunikativní a vše díky tomu běží skvěle. Jsme rádi, že máme takového obchodního partnera, protože nic není problém.

Přejeme mnoho stejně spokojených zákazníku jako je společnost RPS Czech.

Petr Syslo
Jednatel RPS Czech, s.r.o.

Grafickou firmu MARF s. r. o. jsme oslovili na doporučení od zákazníka, který si společnost vychvaloval. A opravdu kladné reference, které jsme slyšeli, byly opodstatněné. Ochota, vstřícnost, profesionalita, příjemné prostředí, loajální zaměstnanci, časová flexibilita a mnohé další. Po dobu naší spolupráce s firmou MARF s. r. o. byly všechny provedené grafické návrhy, polepy, zhotovené výrobky vždy přesně podle našich představ. Nápady, které jsme na zaměstnance společnosti „chrlili“ byly vždy dotažené přesně do reálné podoby. K firmě nemáme žádné výhrady a spolupráci můžeme jen doporučit.

Bc. Lucie Židková, MBA
Marketingový koordinátor ADIV, spol. s r.o.

Velmi si ceníme naší dlouhodobé spolupráce s firmou Marf, která nám vytvořila interní software, který urychlil a zefektivnil naší práci, přesně tak jak jsme si představovali. Veškeré naše náměty dokážou a dokázali vždy perfektně zpracovat a převést do reality. Na jedničku funguji také polepy aut a veškeré reklamní předměty/aktivity, a to včetně návrhu! Děkujeme Marfu, ze se vždy snaží vystihnout styl a ducha naši firmy tak jak si přejeme. Díky vám je naše firma úspěšnější!

Adam Gajdoš
PODLAHY Gajdoš s. r. o.

Se společností MARF spolupracujeme již řadu let a po celou dobu jsme s jejich prací spokojeni co se týče rychlosti, ochoty i kvality. Na společnosti si nejvíce cením jejich osobního přístupu k zákazníkovi, jejich umění naslouchat a vycházet vstříc. Velmi si naší spolupráce vážím a myslím, že kdyby bylo více takových firem, naše životy by byly veselejší. 

Ing. Kateřina Huráková
obchodní asistent, Control spol. s r.o.

Chcete vědět více?
Napište nám

Chráněno reCAPTCHA, platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.