Děláme, co umíme a umíme, co nás baví!

Marfťani vědí, že práce je zábava. Staneš se Marfťanem i ty?

SIGNMAKER – TECHNIK POLEPŮ A INSTALACÍ REKLAMY

1. Kdo jsme?

Jsme reklamní a marketingová agentura s více než dvacetiletou tradicí. Naším posláním je pomáhat klientům s efektivní prezentací a komunikací v online i offline světě. S týmem zkušených grafiků vytváříme kompletní grafické zpracování polepu, zajistíme také jeho vyrobení a nalepení. Polep auta, autobusu, cedule, výlohy, podlahy nebo třeba okna? O vše se postaráme.

2. Koho hledáme/Co očekáváme?

Do týmu aranžérů hledáme zručného, pečlivého a samostatného člověka se smyslem pro detail. Na pozici signmakera můžeš uplatnit i dále rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Práce spočívá zejména v realizaci polepů automobilů, cedulí či výkladních skříní. Jednoduše řečeno, co se dá polepit reklamou, ty polepíš. Ideální kandidát je pro nás ten, který má vnitřní motivaci ke stálému osobnímu i profesnímu rozvoji a je ochoten přijímat výzvy, které každý projekt může přinést. 

3. Co požadujeme?


Jako SIGNMAKER budeš mít na starost lepení od samotného počátku, tedy od komunikace s grafiky, až po realizaci. Je potřeba, abys zdatně ovládal počítačové prostředí a hravě si poradil s editorem CorelDRAW. Manuální zručnost je zase klíčová proto, aby byl klient spokojen s výsledkem instalace samotné reklamy. Tvá práce bude různorodá — jak v kanceláři, tak v terénu. Nudit se rozhodně nebudeš a setkáš se zajímavými projekty.

 

PODÍVEJ SE, CO UŽ JSME POLEPILI!

Naše práce

4. Co můžeme nabídnout?

Mimo skvělý tým a přátelské prostředí ti nabízíme zajímavé projekty a možnost osobního i profesního rozvoje. Můžeš se těšit na inspirativní pracovní atmosféru, kvalitní zázemí, férový přístup a upřímnost. 
A jaké je finanční ohodnocení? V Marfu neuvádíme rozpětí od-do ani pevnou částku. Proč jsme se tak rozhodli? Máme rádi odhodlané lidi, kteří se umí ocenit. A my je umíme dobře zaplatit! Pojďme se potkat osobně, kde se pobavíme o tvých zkušenostech a vizích. 
Máš za sebou kurzy, neocenitelné zkušenosti nebo zajímavou praxi? Nemáme mantinely, šikovných lidí si umíme opravdu vážit. A benefitů máme také celou řadu.

5. O co usilujeme?

Usilujeme o kvalitně odvedenou práci, která nejen naplní očekávání klientů, ale také jim pomůže v dalším rozvoji. Chceme být pro zákazníky uznávaným profesionálem při budování jejich firemní identity a dělat vše pro to, aby jejich značka mezi zákazníky vyrostla a zboží či služby, které nabízejí, se prodávaly.

6. Proč s námi spolupracovat?

Spolupráce s námi znamená vstoupit do kreativního týmu s možností pracovat na zajímavých projektech. Hledáš místo, kde nebudeš stagnovat? Podporujeme osobní i profesní rozvoj našich zaměstnanců. U nás oceňujeme všechny podněty a nápady. Žádný nápad není špatný! Tvoříme jeden tým. Spolupracujeme napříč odděleními efektivně a bezproblémově. 

 

Poslat životopis

 

Přidej se k nám

Chceš-li pracovat v atraktivním prostředí, skvělém kolektivu, rozvíjet své schopnosti a realizovat se, pošli nám svůj životopis spolu s krátkým motivačním dopisem skrze kontaktní formulář.

Zaujala Vás tato pozice?
Napište nám

Chráněno reCAPTCHA, platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.