Reklama a marketing pod jednou střechou

Klidně si hoďte nohy nahoru. Náš kreativní tým pracuje za vás. Postaráme se o web i reklamu a přivedeme vám nové zákazníky.

SeniorTaxi

Charita Kopřivnice provozuje charitativní ošetřovatelskou a pečovatelskou službou pod křídly Římskokatolické církve. Charita se věnuje také organizaci materiálních i finančních sbírek a pomáhá seniorům, lidém se zdravotním postižením, rodinám a dětem i umírajícím v hospicové péči. Paní ředitelka se nám ozvala s žádostí o polepy vozidel pro novou službu, kterou pro své klienty právě startují - SeniorTaxi.

www.charitakoprivnice.cz

Hned na první pohled nám bylo jasné, že se jedná o unikátní zakázku. Hlavním zadáním pro tento polep byly: roztomilé a originální ilustrace. I když zadání klientky nebylo na začátku nijak konkrétní, během několika schůzek s grafikem, na kterých jsme společně procházeli různé náčrty a skici, jsme vybrali hlavní motivy polepu, kam jsme přidali také prvky křesťanské tématiky. Díky otevřené komunikaci s klientkou jsme společně našli správnou cestu.

chariťáček přesně podle představ

Náš grafik Mirek pracoval pečlivě a důkladně na ilustracích, které vycházely z přání klientky - skicoval a vše následně skládal na maketu auta, aby si klientka mohla vše dobře představit. Proto pro nás nadšení klientky na každé schůzce bylo skvělou motivací a potvrzením, že jsme se vydali správným směrem. Díky vzájemné komunikaci a naslouchání jsme dospěli k finální podobě, která byla připravena oživit silnice a přinést radost seniorům, kteří budou služeb SeniorTaxi využívat.

Náš kus práce už je hotový a vozidlo SeniorTaxi, takzvaný chariťáček, už od začátku dubna vykonává svou funkci. V neděli 24. 3. 2024 mu na jeho pouti požehnal Otec Martin před farním kostelem v Kopřivnici.

Zajímavost: Věděli jste, že se chariťáček má podívat za samotným papežem?

 

Firma MARF se stala naším neocenitelným partnerem při vytváření unikátního vizuálního vzhledu našeho SeniorTaxi. Jejich profesionální přístup, kreativita a precizní provedení je jako symfonie, která pohlcuje smysly a zanechává člověka v úžasu. Díky nim se náš automobil stal poutavým uměleckým dílem na čtyřech kolech, který přitahuje zraky a přináší radost našim zákazníkům a současně posiluje naši pozici na trhu. MARF není pouze firma, je to tým umělců, kteří proměnili naše vize ve skutečnost. Jsme nesmírně vděční za jejich úžasnou práci a jsme hrdí, že jsme mohli spolupracovat s tak brilantním týmem. Bez váhání je doporučujeme všem, kdo hledají dokonalost ve vizuálním vyjádření své značky a touží po transformaci svého podnikání do úrovně WOW.
Bc. Simona Přechová, DiS. ředitelka

 

 

 

Mám zájem o polepy na míru!

Sekce: Lepená reklama

Chcete taky „něco takového”?
Napište nám

Chráněno reCAPTCHA, platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.