Blog

Proč je LOVEBRAND důležitý? - 2. část

Přečtetě si náš blog a vstupte do světa nezapomenutelných značek! Jak postavit lovebrand v 9 krocích? Objevte s námi tajemství porozumění zákazníkům, budování autenticity a vytváření kvalitního zážitku. MARF vám přináší nejen analytický přístup, ale i kreativní inovace pro výrazné vystoupení mezi konkurencí. Jsme připravemi je vybudovat lovebrand? 

Jak na to? Naučte se, jak vybudovat Lovebrand v 9 krocích.

  1. Poznejte své zákazníky

Prvním krokem k vytvoření lovebrandu je hluboké porozumění vašim zákazníkům. V MARFu se zaměřujeme na analýzu chování zákazníků, abychom lépe porozuměli jejich potřebám a přáním. Máme nejen tým analytiků, ale také technologie, které vám pomohou odhalit, co dělá vaše zákazníky šťastnými. Věříme, že je klíčové vnímat zákazníky jako jedinečné jednotlivce s unikátními potřebami. Když poznáte své zákazníky do hloubky, můžete začít tvořit obsah a produkty, které skutečně osloví.

2. Buďte autentičtí

Lidé milují značky, které jsou autentické. Vytvořte autentický příběh vaší značky, který odráží vaše hodnoty a vizi. Naši marketéři a grafici spolu spolupracují, aby zajistil, že váš příběh nejen autentický, ale také přitažlivý. Autenticita je klíčovým prvkem, který vám pomůže budovat dlouhodobý a silný vztah se zákazníky.

Aby byla vaše značka autentická, musíte nejen mluvit pravdu, ale také ji žít. To znamená, že musíte být konzistentní ve svých akcích a rozhodnutích, a držet se hodnot a principů, které jste si stanovili.

Vaše autenticita se projevuje i ve způsobu, jak komunikujete se zákazníky. Mluvte k nim jako k lidem, ne jako k zákazníkům. Buďte upřímní a otevření, to vytváří prostor pro budování důvěry a silného vztahu s vaší značkou.

3. Kvalita a konzistence

Jistě jste slyšeli, že kvalita je lepší než kvantita“ a to platí i ve světě značek. Zajistěte, aby vaše produkty a služby vždy byly na nejvyšší úrovni. Konzistentní kvalita je klíčem k důvěře zákazníků a k budování silného vztahu. V MARFu neustále pracujeme na tom, abychom zaručili, že vaše značka zůstane synonymem pro kvalitu a spolehlivost.

Kvalita se nevztahuje jen na samotné produkty, ale i na celý zákaznický zážitek. Každý kontakt s vaší značkou by měl být pozitivní a bezproblémový. To zahrnuje nejen kvalitu produktů, ale také rychlou a efektivní zákaznickou podporu a komunikaci.

Konzistence je dalším důležitým faktorem. Vaše značka by měla být konzistentní ve všem, od designu a komunikace po kvalitu vašich produktů. To pomáhá vytvořit jednotný a silný dojem u zákazníků.

Podívejte se na naše referece

4. Vyzdvihněte se nad konkurencí

Aby se vám podařilo vytvořit úspěšný lovebrand, musíte být schopni vyniknout mezi konkurencí. Dnes je na trhu obrovské množství značek a společností, a zaujmout není vůbec jednoduché. Musíte si stanovit nejen hodnoty a principy, které osloví vaše zákazníky a spojí je s vaší značkou, ale také se jich držet. Nabídněte něco nového, co zaujme, a tím získáte výhodu.

5. Interakce a zapojení

Pravidelně komunikujte se svými zákazníky, ať už prostřednictvím sociálních médií, e-mailových kampaní nebo osobních setkání. V MARFu vám ukážeme, jak efektivně komunikovat a zapojit své zákazníky. Naše strategie na sociálních médiích, e-mailové triky a kreativní kampaně vám pomohou udržet váš zákaznický základ aktivní a angažovaný.

Interakce a zapojení jsou klíčové pro budování vztahů se zákazníky. Když se s nimi snažíte pravidelně a aktivně komunikovat, cítí se důležití a vázaní na vaši značku.

Vaši zákazníci by neměli být jen pasivními příjemci vašich zpráv. Měli by být aktivními účastníky ve vašem komunitním prostoru. To může zahrnovat komentování vašich příspěvků na sociálních médiích, sdílení obsahu, účast na soutěžích nebo dokonce tvorbu obsahu sami.

6. Využijte pocitu nostalgie

Lovebrand by měl ve svých zákaznících vyvolávat emoce, a jednou z nejsilnějších lidských emocí je nostalgie. I vy rádi vzpomínáte na staré dobré časy a šťastné chvíle z minulosti, že ano? Vaši zákazníci také. Zkuste tedy vaše produkty spojit s něčím, co umožní lidem vrátit se myšlenkami i pocity do minulosti. Co třeba uvedení retro edice?

7. Inovace a adaptace

Trh se neustále mění. Buďte připraveni inovovat a přizpůsobovat se novým trendům a potřebám zákazníků. S MARFem budete vždy o krok napřed! Naši odborníci v oblasti marketingu vás budou neustále informovat o nových možnostech a trendech, abyste mohli rychle reagovat a udržet vaši značku relevantní a konkurenceschopnou. Buďte otevření změnám a nebojte se experimentovat.

8. Přesně cílený marketing a komplexní firemní identita

Vybudujte si na trhu pevné postavení a staňte se silným konkurentem. Promyšlená firemní identita spolehlivě odliší vaši firmu od konkurence a zlepší vaše postavení na trhu. Vaše firemní identita je základem vaší značky. Měla by být nejen jasná a srozumitelná, ale také autentická. Když máte silnou firemní identitu, zákazníci se lépe identifikují s vaší značkou a jsou ochotni s vámi navázat dlouhodobý vztah.

Proč si vytvořit firemní identitu?

9. Vytvářejte exkluzivní zážitek pro vaše zákazníky

To, co spojuje značku se zákazníkem, nemusí být nutně jen samotný produkt. Jistě, ten by měl být kvalitní a splňovat očekávání před nákupem. Ale hlavní faktor úspěšných značek spočívá v zákaznickém zážitku. Když se díky vaší péči cítí zákazníci výjimečně, máte napůl vyhráno.

Když se zaměříte na budování lovebrandu, otevřou se před vámi nekonečné možnosti pro růst a úspěch. Nebojte se vstoupit do světa, kde vaše značka není jen obyčejným jménem, ale stává se emocionálním spojením mezi vámi a vašimi zákazníky.

Mám zájem o firemní identitu na míru!

 

Naše reference

Co o nás říkají naši klienti?

Profesionální přístup, rychlé a spolehlivé jednání a skvěle odvedená práce. To je MARF. Se společností spolupracujeme prakticky od jejího založení, po celou dobu této dlouhodobé spolupráce nám vždy vyšli maximálně vstříc. Při změně loga naší společnosti a s tím spojené změně polepu aut byla společnost MARF jasná volba. Do budoucna se na společnost MARF rádi a bez váhání určitě obrátíme. Díky jejich osobnímu a profesionálnímu přístupu a kvalitnímu zpracování zakázky můžeme spolupráci s MARF všem doporučit.

Michal Štěpánek
Jednatel TISKÁRNA GRAFICO s.r.o.

Pamatuji si na první schůzku s panem Fujcikem, kde jsem mu představil neznámou zatím neexistující akci Rainbow Run, psal se únor roku 2015 a jediné co jsme v té době měli, bylo datum, místo a název akce. Takže náš požadavek byl: „Vymyslet logo, vytvořit web, který měl specifický registrační systém, billboardy, motiv na trička, plakáty a celková identita Rainbow Run. A to vše do třech týdnů, protože v květnu se už mělo běžet.

Společnost MARF splnila všechny mé požadavky na jedničku – rychlý přístup produkčních, skvělá grafická práce a náročný web. Další roky se naše spolupráce rozšířila i do dalších oblastí marketingové činnosti. Děkujeme za profesionální přístup, důvěru v začátcích.

Roman Fučík
Ředitel Rainbow Run

Se společností MARF spolupracujeme již celou řadu let a nejvíce oceňujeme jejich tvůrčí nápady, individuální přístup a rychlost, se kterou reagují na naše požadavky. Díky článkům na naše webové stránky a materiálům, které pro nás připravují, přinášíme pro naše zákazníky stále něco nového. Jsme velmi spokojeni se službami, které poskytují a rozhodně nemáme v plánu měnit.

Pavel Pyszko
Jednatel ANTICOR Bohemia s.r.o.

Spolupracujeme s MARFem od roku 2012 a jejich profesionalita, rychlost a nápady byly opět potvrzeny při našem nejnovějším projektu – autoškoly. Nechtěli jsme autoškolu tuctovou, ale jasnou značku se vším všudy! Začali jsme od základů, od rychlých operativních konzultací, některé probíhaly mailem, jiné osobně, až jsme vypracovali firemní identitu – jasné, dobře čitelné a zapamatovatelné logo, webové stránky, polepy vozidel a další reklamní služby, jaké si jen dokážeme představit. ZA NÁS SUPER VÝSLEDEK!!! ...bo nemáme rádi čučkaření...

Ing. et Ing. Karel BLECHA, MOA
Jednatel

Spolupráce naší firmy s marketingovou agenturou MARF představuje klíčový prvek naší strategie marketingu a růstu. Po téměř dvouleté spolupráci můžeme s jistotou říci, že tato spolupráce přináší významné výhody a příležitosti pro naši firmu a značku ASB. Klíčovým faktorem je kvalita jejich práce. Od grafického designu přes obsahový marketing až po sociální média, agentura dodává materiály a kampaně vysoce profesionální úrovně, které oslovují naši cílovou skupinu a přinášejí vynikající výsledky. Jejich tým odborníků je dobře obeznámen s nejnovějšími trendy a technikami v oblasti marketingu, což nám umožňuje vytvářet strategie a kampaně na nejvyšší úrovni. Komunikace s týmem agentury je efektivní a transparentní. Jsou vždy ochotni naslouchat našim nápadům a zpětné vazbě, zároveň však přichází s vlastními inovativními nápady a řešeními. Celkově jsme s dosavadní spoluprací s marketingovou agenturou MARF spokojeni. Jejich profesionalita, kreativita a ochota naslouchat našim potřebám nám poskytují jistotu, že jsme s partnerem, na kterého se můžeme spolehnout, a těšíme se na budoucí spolupráci.

Ing. Jiří Grulich
Jednatel společnosti

Grafickou firmu MARF s. r. o. jsme oslovili na doporučení od zákazníka, který si společnost vychvaloval. A opravdu kladné reference, které jsme slyšeli, byly opodstatněné. Ochota, vstřícnost, profesionalita, příjemné prostředí, loajální zaměstnanci, časová flexibilita a mnohé další. Po dobu naší spolupráce s firmou MARF s. r. o. byly všechny provedené grafické návrhy, polepy, zhotovené výrobky vždy přesně podle našich představ. Nápady, které jsme na zaměstnance společnosti „chrlili“ byly vždy dotažené přesně do reálné podoby. K firmě nemáme žádné výhrady a spolupráci můžeme jen doporučit.

Bc. Lucie Židková, MBA
Marketingový koordinátor ADIV, spol. s r.o.

Se společností MARF spolupracujeme již řadu let a po celou dobu jsme s jejich prací spokojeni co se týče rychlosti, ochoty i kvality. Na společnosti si nejvíce cením jejich osobního přístupu k zákazníkovi, jejich umění naslouchat a vycházet vstříc. Velmi si naší spolupráce vážím a myslím, že kdyby bylo více takových firem, naše životy by byly veselejší. 

Ing. Kateřina Huráková
obchodní asistent, Control spol. s r.o.

S reklamní agenturou MARF spolupracuje náš úřad již delší dobu. S úrovní všech služeb jsme velice spokojeni. Oceňujeme především rychlost a zároveň kvalitu zpracování zakázek. Dále si ceníme  zejména individuálního přístupu, velmi dobré komunikace, spolehlivosti a pečlivosti. Za Úřad městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky můžeme spolupráci vřele doporučit.

Martina Gavendová
Referent kultury a prezentace městského obvodu Ostrava – Mariánské Hory a Hulváky

Velmi dlouho jsme hledali firmu se skutečně dobrými grafiky. Bylo to pro nás zásadní, protože jsme chtěli vytvořit firemní identitu. Nejen že se to MARFU povedlo, zcela to předčilo naše očekávání. Polepy vozů, trolejbusu, bannery, letáky nebo návrhy na billboardy, vše vždy přípraví profesionálně a v krátkém čase. Určitě doporučuji všem, kteří hledají kvalitu a spolupráci se skvělými lidmi.

Mgr. Vlasta Schreierová
Jednatelka ADIV, spol. s r.o.

Děkujeme za mnoholetý nadstandartní, trpělivý a pečující přístup k realizaci našich mnohy velmi specifických požadavků. Kvalita výsledků naší spolupráce je vždy na vysoké úrovni. Vážíme si profesionality a vstřícného přístupu všech pracovníků agentury MARF.

PhDr. Lucie Paprsteinová
Vedoucí Intervenčního centra Bílý kruh bezpečí, z.s.

S firmou MARF máme dlouholeté zkušenosti. A to, že jsou dlouholeté, je známkou toho, že jsme spokojeni.

Oceňujeme, že naše požadavky, ať už se týkají programování webové prezentace nebo grafiky všeobecně, zpracovávají rychle a pečlivě, vždy podle zadání. Taktéž konzultace z oboru e-marketingu a internetového působení naší firmy patří jistě k přínosným.

Spolupráci s touto firmou vřele doporučujeme.

Kamil Toman
Technický manažer Dexon.cz

Se společností MARF spolupracujeme ve věci reklamních materiálů, billboardových ploch, grafiky a polepů automobilů více než 10 let. Za celou dobu vše funguje bezvadně, zaměstnanci jsou vždy ochotní a komunikativní a vše díky tomu běží skvěle. Jsme rádi, že máme takového obchodního partnera, protože nic není problém.

Přejeme mnoho stejně spokojených zákazníku jako je společnost RPS Czech.

Petr Syslo
Jednatel RPS Czech, s.r.o.

Spolupráce se společností MARF byla vždy tzv. na jedničku, tzn. výborná. Společnost vždy dodala požadované služby a výrobky v plném rozsahu a v požadovaných termínech. V případě řešení složitějších zadání ze strany zákazníka dokázala přispět svými náměty a kreativitou k naplnění našich představ. Její zaměstnanci byli vždy ochotní, trpěliví a spolehliví.

Ing. Petr Hodek, MBA
Předseda představenstva a generální ředitel ČEZ Teplárenská, a. s.

MARF je pro nás synonymem pro oslavy 25. výročí vzniku společnosti PHARMOS, a.s. Díky kompletnímu zastřešení odborné části i večerního programu „Marfem“ jsme měli pozitivní zpětnou vazbu od téměř 300 zúčastněných hostů. Proaktivní přístup, organizace, kreativita a pozitivní odezva na naše změny v harmonogramu (a že jich nebylo málo) je to, co společnost charakterizuje. Při příštích oslavách bude MARF naší volbou č. 1.

Ing. Pavla Šústalová
Referent marketingu PHARMOS, a.s.

Velmi si ceníme naší dlouhodobé spolupráce s firmou Marf, která nám vytvořila interní software, který urychlil a zefektivnil naší práci, přesně tak jak jsme si představovali. Veškeré naše náměty dokážou a dokázali vždy perfektně zpracovat a převést do reality. Na jedničku funguji také polepy aut a veškeré reklamní předměty/aktivity, a to včetně návrhu! Děkujeme Marfu, ze se vždy snaží vystihnout styl a ducha naši firmy tak jak si přejeme. Díky vám je naše firma úspěšnější!

Adam Gajdoš
PODLAHY Gajdoš s. r. o.

Chcete vědět více?
Napište nám

Chráněno reCAPTCHA, platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.