Reklama a marketing pod jednou střechou

Klidně si hoďte nohy nahoru. Náš kreativní tým pracuje za vás. Postaráme se o web i reklamu a přivedeme vám nové zákazníky.

Profi Pawn s. r. o.

O KLIENTOVI

Společnost Profi Pawn s. r. o. provozuje Profi zastavárnu v Ostravě-Vítkovicích a věnuje se výkupu a prodeji zlata, použité elektroniky, ale také krátkodobým půjčkám oproti zástavě. Jedná se o mladý a dynamický kolektiv, který se snaží dělat svou práci lépe než ostatní v oboru a vystoupit tak z řady. Společnost Profi Pawn si dává záležet na férovém a profesionálním přístupu k zákazníkovi a vysokém standardu svých služeb.

 

www.profizastavarna.cz

ZADÁNÍ

• Vytvoření návrhů firemní identity.
Zatraktivnit kamennou prodejnu.
Vystoupit z řady konkurence.

VÝSLEDEK

Pro společnost Profi Pawn jsme navrhli firemní identitu a zrealizovali prozatím prioritní potřeby.

Návrh polepu výloh a jejich realizace.
Návrh světelných reklam a jejich realizace
Vizitky.
Návrhy potisku pracovních triček.
Návrh a výroba vnitřních cedulí v prodejně.

 

Mám zájem o firemní identitu na míru

LEPENÁ REKLAMA

Polep reklamy jsme navrhovali dle potřeb zákazníka. Vypíchli jsme TOP body a zároveň respektovali polepové předpisy v rámci programu Ostrava 360°.

SVĚTELNÁ REKLAMA

Zákazník měl původně zájem jen o aktualizaci stávající reklamní cedule. Doporučili jsme však luxusnější podsvětlené řešení, které podtrhne exkluzivitu a jedinečný styl nového loga, které jsme pro klienta navrhli. Nejdříve byla na stole plošná varianta světelné cedule v odpovídající cenové hladině. Po dohodě s klientem a zvážení realizačních možností jsme však navrhli atraktivnější tvarované řešení, které působí luxusně a zaujme jedinečným stylem. Klientovi se řešení natolik líbilo, že jsme se hned dohodli na výrobě 2 ks světelné reklamy.

Sekce: Firemní identita

Chcete taky „něco takového”?
Napište nám

Chráněno reCAPTCHA, platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.