Děláme, co umíme a umíme, co nás baví!

Marfťani vědí, že práce je zábava. Staneš se Marfťanem i ty?

Senior Front-end / PHP developer

1. Kdo jsme?

Jsme reklamní a marketingová agentura s více než dvacetiletou tradicí. Naším posláním je pomáhat klientům s efektivní prezentací a komunikací. Držíme krok s nároky trhu i zákazníků. Vytváříme responzivní webové stránky a e–shopy se špičkovým grafickým designem na míru. Náš úspěch je dosažen díky úzké spolupráci mezi našimi týmy – IT, marketingu a grafiky, kteří spojují své síly ve prospěch společného cíle.

2. Koho hledáme/Co očekáváme?

Do našich řad hledáme jednotlivce, který se dokáže zapojit do týmu, aktivně se podílet na jeho rozvoji a má radost z práce. Ideální kandidát je pro nás ten, který má vnitřní motivaci ke stálému osobnímu i profesnímu rozvoji a je ochoten přijímat výzvy, které každý projekt může přinést. Jsme otevřeni lidem s chutí neustále se zdokonalovat a společně posouvat věci kupředu.

Co požadujeme?

Jako PHP programátor/programátorka převezmeš odpovědnost za vývoj a údržbu webových aplikací v jazyce PHP. Bude tvou úlohou úzce spolupracovat s grafiky a dalšími členy týmu. Aktivně budeš komunikovat s klienty, abys porozuměl jejich požadavkům a zajistil dodržení stanovených termínů. Součástí tvé práce bude také testování a ladění kódu s cílem zajistit jeho bezchybnou funkčnost. Budeš neustále sledovat nové trendy a technologické inovace v oblasti PHP, abys zajistil, že tvá práce bude vždy reflektovat aktuální standardy a očekávání odvětví.

4. Co můžeme nabídnout?

Mimo skvělý tým a přátelské prostředí ti nabízíme zajímavé projekty a možnost osobního i profesního rozvoje. Můžeš se těšit na inspirativní pracovní atmosféru, kvalitní zázemí, férový přístup a upřímnost. Nabízíme adekvátní finanční ohodnocení, bonusy i benefity v závislosti na tvých výsledcích

5. O co usilujeme?

Usilujeme o kvalitně odvedenou práci, která nejen naplní očekávání klientů, ale také jim pomůže v dalším rozvoji. Chceme být pro zákazníky uznávaným profesionálem při budování jejich firemní identity a dělat vše pro to, aby jejich značka mezi zákazníky vyrostla a zboží či služby, které nabízejí, se prodávaly.

6. Proč s námi spolupracovat?

Spolupráce s námi znamená vstoupit do kreativního týmu s možností pracovat na zajímavých projektech. Hledáš místo, kde nebudeš stagnovat? Podporujeme osobní i profesní rozvoj našich zaměstnanců. U nás oceňujeme všechny podněty a nápady. Žádný nápad není špatný! Tvoříme jeden tým. Spolupracujeme napříč odděleními efektivně a bezproblémově. 

 

Poslat životopis

Přidej se k nám

Chceš-li pracovat v atraktivním prostředí, skvělém kolektivu, rozvíjet své schopnosti a realizovat se, pošli nám svůj životopis spolu s krátkým motivačním dopisem skrze kontaktní formulář.

Zaujala Vás tato pozice?
Napište nám

Chráněno reCAPTCHA, platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.