Reklama a marketing pod jednou střechou

Klidně si hoďte nohy nahoru. Náš kreativní tým pracuje za vás. Postaráme se o web i reklamu a přivedeme vám nové zákazníky.

Polep autobusu KODIS

Společnost Koordinátor ODIS s.r.o. (KODIS), spravuje a rozvíjí integrovaný dopravní systém Moravskoslezského kraje ODIS. Společnost se zabývá koordinací a informováním o městské dopravě, regionální autobusové dopravě a železniční dopravě v rámci integrovaného dopravního systému. Nabízí detailní jízdní řády, informace o jízdném a tarifech, aktuality o změnách v dopravě, mapy a schémata, praktické informace pro cestující a nabídku práce v oblasti veřejné dopravy​.

Realizace polepu

V průběhu tří přípravných schůzek před realizací projektu jsme důkladně diskutovali o barvách, které mají pro klienta zásadní význam. Společnost měla požadavky, aby v designu převládaly barvy červená a bílá, které jsou součástí jejich nové firemní identity.

Proces aplikace polepů na autobusy představuje náročné výzvy, zejména kvůli jejich materiálu. Autobusy nemají magnetický povrch, proto naši aranžéři museli použít pásku pro první „přilepení“ polepů, aby mohli přesně určit umístění a velikost jednotlivých prvků. Tento krok byl klíčový pro zajištění, že konečný výsledek bude vypadat přesně podle našich představ a představ klienta.

Tato spolupráce nejenže posílila naši vazbu s klientem, ale také nám dala příležitost ukázat flexibilitu a inovativní přístupy v naší práci, od designu přes technické řešení aplikace polepů až po finální realizaci projektu, který odráží dynamický vývoj značky KODIS.

Mám zájem o polepy na míru!

Sekce: Polepy aut

Chcete taky „něco takového”?
Napište nám

Chráněno reCAPTCHA, platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.